pátek 28. prosince 2012

Dá se léčit kosmetická obsese? Ne! - Nákupy za prosinec

Zdravím vás v čase vánočním :). Netuším, zda-li jste vůbec postřehli mou pauzu v blogování. Řekněme, že trvala někdy od září do teď, neboť internát je nepřítelem blogování xD..Tak v pohodě, já překousnu dotazy typu: "Proč v tom videu ukazuje, co si koupila?" či "A to tě jako baví utrácet za kosmetiku?", ale na focení produktů v klidu a na světle, prostě nejsou na internátu podmínky. A jelikož jsem člověk, který nerad pravidla, z internátu jsem utekla..To brzo, po čtyřech měsících.. xD Blogování, těšila jsem se na tebe :) Už si můžu v klídečku pročítat desítky blogů denně, aniž bych čelila všem možným dotazům a zvědavým pohledům.

A za tu dobu, co to tu leželo ladem, jsem něco pokoupila. Nebo spíš to jsou věci jen za prosinec, ale nevadí..xD Myslím že do prosince jsem si nic až tak zajímavého nekoupila, takže to asi ani nebudu ukazovat.

Krásná designová paletka z vánoční kolekce Sephory, dovezená z Paříže :). Chtěla jsem tu větší, doslova krabici, ale nakonec sem ráda, že byla vyprodaná. Tohle totiž lahodí oku více :).↑ "Celkem" reálné barvy stínů xD. Paletka ještě obsahuje 2 šuplíčky - jeden se čtyřmi lesky a druhý s tvářenkou.


Vánoční dárek ode mě pro mě xD. Asi jsem trošku "jiná", ale Illegal Lenght mi vyhovuje skvěle. Zvláštní na ty spousty záporných ohlasů. A černé linky, ale štěteček mně na linky tvarově absolutně nevyhovuje, takže najde jiné uplatnění :).


Ode dneška mi dělá radost Mac stín "Outré". Za chvíli k němu přibudou tetičky Tvářenka a Rtěnka :).


Tak jo, když ho maj všichni, tak já musím taky! :D Ikdyž upřímně..Zase tak super mi po prvním ochutnávání nepřijde. Sorry stej mete, ale je to tak.


↑ Trošku reálnější fotka :)

Jedna holčina na intru objednává Oriflame. A tak si Tálka z kosmetické nudy objednala rtěnku. Která měla bejt fialová. No ona je, jen na ten třpyt v katalogu jaksi zapomněli. Nicméně se mi docela líbí :).

No to nej a zároveň ten nej průse..... pardon, průšvih, na konec :)


Prosincový Senzabox. Můj první boxík krásy, když nepočítám mé 3 Luxury Guide boxy, které mně přišly naprosto v pořádku a se slibovaným obsahem, takže proti nim křivé slovo říci nemůžu. Klika co? :D Já vím.

Prosincový Senzabox byl celkem super :) Všechno z toho upotřebím, radost mám z olejíčku na vlasy, ale naprosto jsem se zabouchla do rtěnky od MUFE. Takže je to jasný, plnou velikost si žádám prosím. Za to..za to.. TEN MAKEUP!  Jako jo, bázi nemám, okey, využiju, když mi nebude ucpávat póry. Ale může mi někdo vysvětlit ten odstín? Vysvětlení Senzaboxu, že je trojka univerzální odstín si strčte někam. Ten makeup mi sedí ledatak zepředu na předloktí, jelikož mám pozůstatky z léta.. Ale na ksichtě vážení.. To je něco extra. Kdo nemá prosincovej Senzabox, běžte si ten odstín do drogerky zkusit, už jen pro srandu.. :D Možná ho využiju, jelikož budu líčit holky na módní přehlídky naší školy, ale nikoho tak žlutooranžovýho tam snad ani nemáme. Sakra.. :D 

To bylo vše :) Deodoranty, tuny sprchových gelů, solí a šamponů, co mi přinesl Ježíšek, asi též vidět nepotřebujete. Mějte se krásně, užívejte prázdniny dokud to jde a jak říká náš dějepisář: "To be continued!" :)

Žádné komentáře:

Okomentovat